לחצו להתקשרות: 052-873-73-89קבלן רשום מספר 36773

אודות

 
 
‏חברת אספלטוב ובראשה דני כהן, מתמחה בביצוע עבודות אספלט, החלפת בריכות וקווי ביוב, יציקות בטון, אבנים משתלבות ועוד.
 
‏אנו בחברת אספלטוב לא מתפשרים על שירות מקצועי בדגש על יחס אישי ואמין , על איכות ורמת גימור גבוהה.
על כן, החברה פועלת בכדי להעניק ללקוחותיה את העבודה האיכותית ביותר, בזמן הקצר ביותר ותוך הקפדה על תו איכות, בטיחות ואמינות.
 
אנו מעניקים שירותים לוועדי בתים, קבלנים, יזמים, מוסדות וארגונים שונים ברחבי הארץ באמצעות צוות מקצועי ומיומן שנבחר בקפידה, ציוד וכלים שמותאמים לכל סוג עבודה מהקטן ועד הגדול.
 
בכל פנייה לחברתינו, נציג מטעם החברה יגיע עד אליכם על מנת לבחון את השטח, לראות את מהות העבודה ולבצע מדידות . וכל זאת על מנת לתת את הפיתרון המתאים ביותר לדרישות הלקוח.
 
אנו בחברת אספלטוב מאמינים שבכדי להבטיח ללקוחותינו עמידות ארוכת שנים – אין להתפשר על איכות החומרים והעבודה.
ופועלים תמיד על מנת להבטיח שירות מקצועי במחיר משתלם.
אחד מיתרונותינו הבולטים הוא התמחות בבנייני מגורים.
חברתינו במשך השנים ביצעה מאות פרוייקטים מוצלחים ברחבי הארץ- עבודות אספלט, שיפוץ והקמת חניות, יציקות בטון ושבילי גישה, אבנים משתלבות, עבודות החלפת בריכות וקווי ביוב בבנייני מגורים והכל בהתאמה מלאה לצרכיו ודרישותיו של הלקוח.

 

חובת העסקה של קבלן רשום

על פי חוק רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות (סיווג קבלנים רשומים), התשמ"ח-1988, כל עבודה אשר ההיקף הכספי שלה גבוה מ – 47,255 ₪ בענף משנה חייבת להתבצע על ידי קבלן רשום. העסקה של קבלן שאינו קבלן רשום לביצוע עבודה חושפת אותך לא רק לעבירה פלילית אלא גם לאינספור סיכונים מיותרים.

העסקה של קבלן שלא רשום בפנקס הקבלנים עלולה זו עבירה פלילית – על פי החוק היבש, העסקה של קבלן שאינו רשום היא עבירה פלילית אשר דינה קנס ואף במקרים קיצוניים מאסר על תנאי או מאסר בפועל בהתאם לנסיבות המקרה.

לסיכום, לא בכל יום אנו מבצעים פרויקט בנייה ושיפוצים בהיקף רחב – לכן מומלץ לא להתפתות להצעות זולות מקבלנים שאינם רשומים ולבחור בקבלן רשום אשר מפוקח, נבדק ומאומת על ידי רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון.