לחצו להתקשרות: 052-873-73-89קבלן רשום מספר 36773

אביזרי בטיחות

פרוייקטים נבחרים

 

בכל מקום בו יש כלי רכב, יש לנקוט באמצעי בטיחות. כחלק ממתן מענה מלא ללקוחותיה, חברת אספלט טוב מספקת מגוון רחב של אביזרי בטיחות כגון פסי האטה, תמרורים, עמודים, אבני בלימה, "עיני חתול" המחזירות אור, מראות פנורמיות, שומרי חניה ועוד.

אביזרי הבטיחות מותאמים למיקום ולכמות כלי הרכב המבקרים בו. חברת אספלט טוב מספקת ומתקינה אביזרי בטיחות איכותיים וברמה גבוהה בכדי למנוע תאונות כלשהן לשמור על בטיחות המבקרים במקום.

  • שלב ראשון בפתרונות בטיחות הוא סימון נכון ומדויק של השבילים, הכבישים, הנתיבים, השוליים ומקומות החניה, שכן סימון נכון מבהיר לנהגים ולהולכי הרגל את כיווני הנסיעה, הכניסה והיציאה. חברת אספלט טוב מבצעת את כל סוגי הסימונים כולל סימוני חניות נכים ו/או סימוני חניות בהתאם לרישומים בטאבו ומשתמשת בצבעים העומדים בתקן ושומרים על צבעם לאורך זמן.
  • תמרורים – שלטים ותמרורים הם חלק בלתי נפרד מכל כביש או חניה, חברת אספלט טוב מספקת מגוון רחב של תמרורים ושלטים בהאמה אישית.
  • פסי האטה – פסי האטה, או במפרים בשפת העם יכולים להיות מיוצרים מאספלט, כחלק מסלילת הכביש, או לחילופין מ-V.C. פסי האטה מחייבים את הנהגים להאט את מהירות הנהיגה, והם נחוצים במיוחד במקומות בהם יש הולכי רגל, בחניונים, בשכונות מגורים, לפני מעברי חציה, ליד גני ילדים וכו'. חברת אספלט טוב מספקת פסי האטה המתאימים לכל צורך.
  • מראות פנורמיות – משמשות בעיקר בעיקולים ופניות בהן אין שדה ראייה רחב מספיק. המראה מסייעת לנהגים לראות את הרכבים המגיעים מעבר לעיקול.
  • עיני חתול – מחזירות את אור הפנסים באופן בולט, ומבליטות מקומות מסוימים בכביש.
  • שומרי חניה – מטרתם הינה לשמור על חניות פרטיות. במקומות בהן קיימת מצוקת חניה, נהגים רבים חונים בחניות פרטיות, בין אם בידיעה ובין אם בשוגג. בכדי למנוע מצבים כאלה, מספק חברת אספלט טוב שומרי חניה, כך רק אתם תוכלו לחנות את רכבכם בחניה השייכת לכם.
  • דוקרנים – המשמשים בכדי למנוע כניסה של רכבים בכיוונים אסורים.

חברת אספלט טוב מתאימה את אביזרי הבטיחות בהתאם לדרישות הלקוח, ומעניקה אפשרות להזמנת אביזרי בטיחות בכל כמות – קטנה כגדולה. החברה מנוסה בהתקנה של כל מוצרי הבטיחות ומעניקה אחריות על מוצריה, שהינם בעלי תו התקן הנחוץ.

דילוג לתוכן