לחצו להתקשרות: 052-873-73-89קבלן רשום מספר 36773

אבנים משתלבות

חברת אספלט טוב – אינה משווקת אבנים משתלבות אלא מבצעת פרוייקטים בלבד!

להלן פרוייקטים נבחרים שביצענו

אבנים משתלבות עשויות בעיקרן מבטון ומשמשות בעיקר לריצוף מדרכות, שבילים, חצרות וכיכרות. לאחרונה ניתן לראות שימוש רב באבנים משתלבות גם בכבישים. חברת אספלט טוב מבצעת את כל סוגי העבודות באבנים המשתלבות.

אבנים משתלבות מגיעות במגוון צורות, צבעים גדלים וגמורים בכדי לתת מראה מעוצב ונקי. טרם תחילת העבודה, חברת אספלט טוב תבחר יחד אתכם את האבנים הרצויות ואת העיצוב המתאים לעבודה המבוקשת.

בדיוק כשמן, אבנים משתלבות משתלבות האחת בשנייה ובכך חוסכות את הצורך בבטון, טיט או חומרים אחרים בכדי לחבר בניהן. העבודה עם אבנים משתלבות דורשת הכנה מקדימה של השטח: יש לשטח את כל השטח בו אנחנו רוצים להניח את האבנים המשתלבות ולהביא אותו לגובה הרצוי תוך התחשבות במגוון גורמים כגון כמות החול, שיפועי ניקוז מים וכו'. לשם כך יש להשתמש בכלים ייעודיים כגון מחפרון, טרקטור קטן או בובקט. ברשות חברת אספלט טוב כלל הכלים המתאימים לביצוע העבודות המקדימות.

לאחר הכנת השטח יש לפזר מצע, להרטיב אותו ולהדק אותו היטב, ואז יחל שלב אבני השפה – מטרתן של אבני השפה היא לשמור על יציבות משטח האבנים משתלבות. השלב הבא יהיה פיזור חול ים באופן אחיד, הנחת האבנים המשתלבות לפי העיצוב הנבחר ולסיום פיזור נוסף של חול ים (שיכנס בין החריצים) והידוק של כל המשטח. עקב מורכבות העבודה רצוי לבחור בחברה, כמו אספלט טוב, בעלת ניסיון רב בעבודות אבנים משתלבות, בעלת הכלים המתאימים ובעלת צוות מקצועי.

לאבנים משתלבות יתרונות רבים כגון עמידות גבוהה לאורך שנים, מגוון רחב של צבעים ועיצובים, חיסכון ויעילות עבודה – כיוון שאין צורך במשטחי בטון יש חיסכון משמעותי בעלויות ובזמני העבודה, וקלות פירוק ותיקון – אין בעיה לפרק מקומות ספציפיים במשטח אבנים משתלבות בכדי לעשות תיקונים במידת הצורך
(תיקוני צנרת למשל).