לחצו להתקשרות: 052-873-73-89קבלן רשום מספר 36773

קבלן עבודות אספלט

פרוייקטים נבחרים

דוגמאות לפני ואחרי

אספלט הוא אחד המשטחים השכיחים ביותר בכל העולם, ושימושיו נרחבים – כבישים הם המחשבה הראשונה, אך אם נשים לב אספלט משמש גם בשבילים, חניות, רחבות ועוד. עבודות אספלט צריכות להתבצע באופן מקצועי בכדי למנוע טעויות שקשה מאוד לתקן. חברת אספלט טוב בעלת ציוד מקצועי לעבודות אספלט וצוות ותיק ומנוסה במגוון עבודות האספלט.

מקורו של האספלט הוא בעצם בנפט, אספלט הוא תוצר לוואי של זיקוק הנפט ויש לכרות אותו. שינוע והעברתו ממקום למקום צריכה להיות בטמפרטורה גבוהה והעבודה איתו צריכה להיות מהירה ומקצועית כיוון שקור גורם למיצוק האספלט, ברגע שהאספלט מתמצק, לא ניתן לעבוד איתו. על כן, כדאי לבחור חברה מקצועית בביצוע עבודות אספלט שתבצע עבודה מדויקת ואיכותית.

ישנם סוגים נוספים של אספלט

  • אספלט שקט – תערובת נפוצה ביותר כיום בישראל. האספלט השקט פותח במטרה לנקז את מי הגשמים באופן יעיל יותר ולמנוע החלקה בימי החורף הגשומים. תערובת אספלט זו מפחיתה את עוצמת הרעש באופן משמעותי ומכאן שמה.
  • אספלט קר – זהו פיתוח ישראלי חדשני שמאפשר בעיקר תיקונים בכבישים ודרכים. היתרון המשמעותי ביותר של האספלט הקר הוא שניתן לבצע את התיקונים גם על משטחים ו/או בורות רטובים ללא צורך בייבוש, מה שמקצר באופן משמעותי את זמני העבודה ומאפשר לבצע תיקוני אספלט בכל ימות השנה ובכל שעות היום מבלי להפריע למשתמשי הדרך יתר על המידה.
  • אספלט גרוס – אספלט גרוס הוא למעשה מיחזור של אספלט, כלומר, זה אספלט שנוצר בעזרת שיטה חדשה שעושה שימוש באספלט שקורצף מכבישים ישנים. היתרון היחסי של שיטה זו היא הפחתת העלויות. השימוש באספלט גרוס זול יותר ואינו תלוי בתנודות מחירי הנפט (שמשפיעים על מחירי האספלט). יתרון נוסף הוא שמירה על הסביבה ועל משאבי הטבע.

חברת אספלט טוב מתמחה בעבודות אספלט מכל הסוגים וביצעה פרויקטים רבים –פרויקטים גדולים הקשורים בסלילת כבישים והנחת תשתיות וכן פרויקטים קטנים יותר של הנחת אספלט בבנייני מגורים עבור וועדי בתים. לפני כל פרויקט, נציג החברה מגיע לבחון את השטח, מודד אותו באופן מדויק, מבצע בדיקות טופוגרפיות, מאתר את התשתיות ומתכנן את שלבי העבודה המדויקים. לאספלט טוב צוות מקצועי ומיומן, היא לא עושה שימוש בקבלני משנה והיא בעלת כל הכלים והציוד הנחוצים לכל עבודות האספלט ובמידת הצורך לעבודות עפר ופיתוח מקדימות.