לחצו להתקשרות: 052-873-73-89קבלן רשום מספר 36773

גרנליט

פרוייקטים נבחרים

גרנוליט היא אבן המשמשת בדרך כלל בתוספת תערובת צמנטית מסוימת לחיפויי חוץ, שבילים, ציפוי חומות ועוד.
יתרונות עבודות הגרנוליט רבים, ועל כן השימוש בה נפוץ.
חברת אספלט טוב מציעה ומבצעת עבור לקוחותיה עבודות גרנוליט באופן מקצועי ואומנותי.

בכדי לבצע עבודות גרנוליט יש לעבוד באופן מחושב ולתכנן את העבודה והעיצוב הרצויים מראש. תחילה יש ליישר ולהדק את הקרקע, לפזר שכבת מצע ולהדק אותו, ליצוק משטח בטון והחליק אותו. לאחר שהבטן יבש, יוצקים עליו את תערובת הגרנוליט בהתאם לעיצוב שנבחר. לאחר הייבוש מגרדים שאריות ושוטפים באופן יסודי עם חומרים מיוחדים. הצוות המקצועי של חברת אספלט טוב יתכנן יחד אתכם את העיצוב, וידאג לבצע את העבודה באופן מקצועי ללא פשרות.

האבנים הנפוצות ביותר בגרנוליט הן חלוקי נחל עגלגלים, לרוב בצבע בז', ואבן מצרית שהגוון שלה חום. יש ביקוש גם לאבני בזלת שצבען שחור או אדמדם. אנו באספלט טוב, נספק לכם את האבנים שיתאימו לעיצוב הנבחר ובכמויות הנכונות לעבודה המבוקשת.

לגרנוליט יש יתרונות רבים, בראש ובראשונה עמידות – עבודות גרנוליט עמידות לאורך שנים רבות, בכל מזג אוויר ובשימוש עם חומרים כימיים.
יתרון נוסף הוא מבחר סוגי האבנים, הצבעים והגוונים הרחב המאפשר התאמה מדויקת של העבודה לרצון הלקוח ועיצוב ייחודי בעל גימור מושלם. כיוון שהאבנים טבעיות צבען לא דוהה והן קלות לניקיון ותחזוקה.
בטיחות היא יתרון משמעותי – אבן גרנוליט מונעת החלקה ולכן מתאימה ביותר לבניינים וחצרות בהם נמצאים ילדים, משפחות ומבוגרים. אחד היתרונות הבולטים ביותר הוא עלות – עלות הגרנוליט נמוכה באופן יחסי לאפשרויות אחרות, בניגוד מוחלט לאיכות המוצר הגבוהה שמתקבלת.

חברת אספלט טוב בעלת ניסיון רב בעבודות גרנוליט ובאמתחתה לקוחות רבים ביניהם וועדי בתים, לקוחות פרטיים, חברות, עיריות ומועצות מקומיות ועוד.