לחצו להתקשרות: 052-873-73-89קבלן רשום מספר 36773

עבודות עפר פיתוח ובניה

דוגמאות לפני ואחרי

עבודות עפר נעשות בדרך כלל בשל פיתוח האזור, כלומר, כעבודה מקדימה לבנייה או שיפוץ של מבנים או סלילת כבישים, דרכים ושבילי גישה ובכדי להכין ולהתאים את השטח לפרויקט. עבודות העפר כוללת פינוי והזזה של עפר, חולות או פסולת בניין, פינוי של גורמים מפריעים חיצוניים בשטח כגון עצים, יישור השטח, הוספת שכבות עפר או לחילופין חפירה בשטח לשם התקנה של תשתיות כגון תשתיות חשמל, ביוב, מים, תקשורת וכו'.

חברת אספלטוב מבצעת את כל עבודות העפר על ידי כלים מתאימים וציוד מקצועי בהתאם לעבודה המבוקשת. לפני תחילתה של כל עבודה מבצע הצוות המיומן שלנו אבחון מלא של הצרכים בעבודה – מה כוללת העבודה, מה כמויות העפר שיפונו או שיש להניח, מהם הכלים המתאימים לעבודה הספציפית הזו, מה זמן העבודה המשוער וכדומה. בהתאם לכך, חברת אספלטוב, דואגת לצוות מקצועי ומנוסה שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בביצוע עבודות עפר ופיתוח יש לעשות שימוש בכלים מכניים מתאימים, ביניהם טרקטורים, מחפרונים, מיני מחפרונים, שופלים, מגרדות, משאיות עפר ועוד.
כל כלי עבודה נועד לייעוד מסוים, ואנו באספלט טוב מתאימים את כלי העבודה המדויקים לכל עבודה ועבודה, לכן ברשותנו מגוון כלים וציוד מכני לביצוע כל סוגי עבודות העפר.
מעבר לכלים מכניים אנו עושים שימוש בכלים הנדסיים טכנולוגיים וממוחשבים שבעזרתם אנו מבצעים חישובים מקדימים של הכמויות המפונות (עפר או פסולת בניין) המרחק ועוד בכדי לתכנן מבעוד מועד את תהליך העבודה ולבחור את כלי העבודה הנחוצים.

אנו דואגים גם לפינוי פסולת על פי חוק. רבים אינם יודעים כי פינוי פסולת בניין ופסולת גדולה צריך להיעשות באתרי פסולת מורשים ומאושרים ועל ידי חברה, כמו אספלט טוב, המורשית לפנות פסולת.

לחברת אספלטוב ניסיון עתיר שנים ועשרות לקוחות מרוצים הן בעבודות עפר ופיתוח והן בעבודות המשך כגון עבודות אספלט שונות בניהן סלילת כבישים וחניות, גרנוליט, מדרכות, אבנים משתלבות, שבילי גישה ועוד.