לחצו להתקשרות: 052-873-73-89קבלן רשום מספר 36773

שיפוצי חוץ

הבניין המשותף שבו אתם גרים זקוק לעתים למתיחת פנים ולבדיקת מהנדס/קונסטרוקטור כדי שתוכלו לישון בשקט ולדעת שהבניין במצב טוב: 
הטיח כבר מתקלף, רואים ברזל חשוף בעמודים או בשלד האבנים מתחילות להתרופף… הגיע הזמן להזמין אותנו לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות.

כשמדובר בשיפוץ  של מבנה, חובה לדעת שלא מדובר רק בשינוי לשיפור היופי. כאשר מבצעים שיפוץ בבניין מרגישים קודם כל יותר בטוחים כאשר חיים בידיעה שכל המפגעים במבנה טופלו ופוקחו על ידי מהנדסים. כך גם נעים יותר להגיע למבנה משופץ, כאשר הינו בטוח איכותי מבודד ואטום יותר לחדירות מים. עוד יתרון חשוב של שיפוץ בניינים הוא השבחת מחיר הנכס. (השבחה עד 22 % תלוי באופי וסוג השיפוץ),

במצבים בהם ישנה קורוזיה בברזלים בעמודי הבניין  העירייה  עשויה להגדיר את הבניין כמבנה מסוכן ולחייב את הדיירים לבצע שיקום/שיפוץ.

ישנן מספר סיבות לשיפוצי חוץ בבניין, מקרים בהן המבנה ישן מדי או  חוסר תחזוקה  המובילה לכך שהמבנה סובל ממפגעים בטיחותיים ואסתטיים.

אנחנו בחברה, מתמחים בביצוע שיפוצי חוץ למבנים  ומנוסים מאוד עם צוות עובדים וקבלני משנה מהשורה הראשונה בביצוע עבודות מסוג זה.

ההחלטה  לבחירת הקבלן צריכה להיות על בסיס הניסיון המקצועי שנצבר לחברה/קבלן המועמד לביצוע העבודות, חוסנו הכלכלי ואמינותו.

אספלטוב עונה על כל הפרמטרים כחברה יציבה אמינה איכותית עם מאות פרוייקטים ברחבי הארץ ובבעלות דני כהן  קבלן רשום המשמש גם כיו"ר התאגדות קבלני הבטון האספלט והצמ"ה בישראל. (ע"ר 580716900)